Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

  1. Αγγελάτος Γεράσιμος του Χαραλάμπους
  2. Βαρδαραμάτου Βιργινία του Παναγιώτη
  3. Βασιλάτος Γεράσιμος του Ανδρέα
  4. Ευαγγελάτος Ευάγγελος – Παύλος  του Σπυρίδωνος
  5. Ζαπάντη Άννα του Βασιλείου
  6. Ζαχαράτος Γεώργιος  – Διονύσιος του Πλούταρχου
  7. Καβαλλιεράτου Ελένη του Φωτάγγελου
  8. Καλογηράτος Νικόλαος του Φίλιππα
  9. Καλούρη Σοφία του Διονυσίου
  10. Καππάτου Ευανθία του Σταύρου Γερασίμου
  11. Κοντός Βασίλειος του Χρήστου
  12. Κουταβάς Χρυσόστομος του Δημητραγγέλου
  13. Λυκούδης Ευάγγελος του Σταύρου
  14. Μαντζουράτου Αναστασία του Βασιλείου
  15. Μαραβέγια Όλγα του Αρχιμήδη
  16. Μινέτος Διονύσιος του Κωνσταντίνου
  17. Μπεριάτος Γεράσιμος του Παναγή
  18. Μωραΐτης Αλέξανδρος του Γεράσιμου – Ηλία
  19. Οκτωράτου Χαραλαμπία του Δημητρίου
  20. Πετράτος Δημήτριος (Μίμης) του Γεωργίου
  21. Πολυκαλάς Γεράσιμος του Διονυσίου
  22. Σαββαόγλου Σάββας του Παναγή
  23. Σακαλής Σπυρίδων του Γεωργίου
  24. Σάρλος Σωτήριος του Διονυσίου
  25. Σπυρόπουλος Ιωάννης του Ανδρέα
  26. Στεφάνου Ιωάννα (Ζάννα)  του Πέτρου
  27. Τζωρτζάτος Βασίλειος του Σπυραγγέλου
  28. Τραυλός Σταύρος του Παναγή
  29. Φιοραβάντες Δημήτριος  του Σωτηρίου
  30. Palimeris (Παλιμέρις)  Donna (Ντόνα)  Kathleen (Κάθλιν)  του Patrik (Πάτρικ)

 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΕΙΟΥ – ΠΡΟΝΝΩΝ

  1. Αναστασάτου Πολυάνθη του Αριστείδη
  2. Ανδρεάτος Σπυρίδων του Νικολάου
  3. Θωμάς Γεώργιος του Σπυρίδωνος Διονυσίου
  4. Κουρκουμέλης Ιάκωβος του Μιχαήλ
  5. Κρητικός Γεράσιμος του Ελευθερίου
  6. Λιναρδάτος Δορύφορος (Δόρυς) του Παναγή
  7. Παπαδάτου Αγάθη (Τούλα) του Σπυρίδωνος
  8. Παππάς Χρηστάκης του Θανάση
  9. Σιμωτάς Γεράσιμος του Νικολάου
  10. Στάβερης Κυριάκος   του Γερασίμου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΕΡΙΣΟΥ

  1. Ζανετοπούλου  Δενδρινού Ελένη  του Χρήστου
  2. Καβαλλιεράτος Γεώργιος του Γερασίμου
  3. Κατσαούνη Ροδία του Αναστασίου
  4. Πατρίκιος Κωνσταντίνος του Αντωνίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΛΕΙΒΑΘΟΥΣ

  1. Αυγουστάτου Αθηνά του Σπυρίδωνος
  2. Βαλλιανάτου Γιασεμή Μαρία του Παναγή
  3. Βεργωτή Μαρίνα του Λάμπρου
  4. Ευθυμιάτος Στυλιανός του Κωνσταντίνου
  5. Λαμπράκη Ζησιμάτου Αικατερίνη του Δημητρίου
  6. Μαγουλάς Διονύσιος του Σπυρίδωνος
  7. Μαρκαντωνάτος Ανδρέας του Σταματίου
  8. Μαρκάτος Κωνσταντίνος του Γερασίμου
  9. Ματιάτος Σπυρίδων του Διονυσίου
  10. Μενάγιας Νικόλαος του Διονυσίου
  11. Φωκάς Διονύσιος του Διονυσίου
  12. Χαρτουλιάρης Γεράσιμος του Παναγή – Δημοσθένη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΟΜΑΛΩΝ

  1. Βαλλιανάτος Φώτιος του Παρασκευά
  2. Κοκόση Ένωση του Ευθυμίου
  3. Προβολισιάνος Δημήτριος του Γερασίμου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΙΚΗΣ

  1. Αραβαντινός Διονύσιος του Αναστασίου
  2. Θεοφιλάτος Ευάγγελος  του Αθηναγόρα
  3. Κονταρίνη Άννα του Γερασίμου
  4. Κοσμάτος Ευάγγελος του Γερασίμου
  5. Κουρούκλης Γεράσιμος  του Σπυρίδωνος
  6. Κυριακάτος Χρήστος του Νικολάου
  7. Κυρίτσης Νικόλαος του Σωτηρίου
  8. Λουκέρη Ρηγγίνα του Χαραλάμπους
  9. Μαρούλης Διονύσιος του Χαραλάμπους
  10. Μελισσηνός Σάββας του Ιωάννη
  11. Μουρελάτος Βασίλειος του Διονυσίου
  12. Μουρελάτος Σπυρίδων του Νικολάου
  13. Μουρελάτος Στέφανος του Διονυσίου
  14. Νικολακοπούλου Μαργαρίτα του Παρασκευά
  15. Τσίκλης Κωνσταντίνος του Βασιλείου
  16. Φραγκισκάτου Ευανθία του Σωτηρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΑΡΕΩΝ

  1. Βαγιωνίτης Γεράσιμος του Χρήστου
  2. Βασιλόπουλος Γεράσιμος του Αργυροπαναγή
  3. Σκιαδαρέση Ευτυχία του Ηλία
  4. Butler (Μπάτελ) Maria (Μαρία) Dennise (Ντενίζ) του Denis (Ντένις

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΣΑΜΗΣ

  1. Καβαλλιεράτος Γαβριήλ του Ιωάννη
  2. Καβαλλιεράτος Θεοτόκης του Γερασίμου
  3. Στεφανάτος Γεράσιμος του Νικολάου
  4. Φλωράτος Θεόδωρος  του Γερασίμου