Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

  1. Διακρούσης Καπογιαννάτος Σπυράγγελος  του Διονυσίου
  2. Δελλαπόρτας Πέτρος του Γερασίμου
  3. Καλογηράτος Διονύσιος του Σπυρίδωνος
  4. Καούκης Δημήτριος – Γεράσιμος του Νικολάου
  5. Κοκκόλης Τούλιος του Διονυσίου
  6. Κομποθέκρας – Κακαβούλης Γεράσιμος  του Γεωργαγγέλου
  7. Κούρκουλου Μπέλλα του Γεωργίου
  8. Κωνσταντάτος Αριστείδης του Διονυσίου
  9. Μαζαρακιώτης Αντώνιος του Ιωάννη
  10. Παγουλάτος Διονύσιος  του Αναστασίου
  11. Φιλιππάκη Ελένη Μαρία του Θεοδώρου
  12. Φωκά Αικατερίνη του Διονυσίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

  1. Αραβαντινός Χαράλαμπος του Παναγή
  2. Θεοτοκάτου Γερασιμούλα (Μέμη) του Αναστασίου
  3. Μαρούλη Κωνσταντίνα του Άγγελου Διονυσίου
  4. Μοσχόπουλος Ανδρέας του Δημητρίου
  5. Νεοχωρίτου Ειρήνη του Αγγέλου
  6. Τσίκλη Αικατερίνη του Γερασίμου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΟΥ

  1. Ανδρεόλα Αλεξάνδρα του Ανδρέα
  2. Αντζουλάτος Βασίλης του Παναγή
  3. Γαλιατσάτος Οδυσεύς του Σπυρίδωνος
  4. Μανταλβάνου Αικατερίνη του Γερασίμου
  5. Μηλιαρέσης Ευθύμιος του Αναστασίου
  6. Παναγοπούλου Μαρία του Δημητρίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΜΗΣ

  1. Άννινος – Χωραφάς Κωνσταντίνος του Νικολάου
  2. Βαγγελάτος Ζήσιμος του Ευαγγέλου
  3. Γαλιατσάτου Ουρανία του Χαραλάμπους
  4. Δημουλάς Δημήτριος  του Οδυσσεύς
  5. Καβαλλιεράτου Χρυσαυγή του Γεωργίου
  6. Στεφανάτος Σπυρίδων του Σταύρου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΑΛΑΣ

  1. Γαβριελάτος Διονύσιος – Ιωάννης του Παναγή
  2. Ζαπάντη Ειρήνη του Σπυροκώστα
  3. Κορκός – Κουρής Γεράσιμος του Αλεξάνδρου
  4. Κουρκουμέλης Κυριάκης του Σπυρίδωνος
  5. Μηλιαρέση Αγλαΐα του Βαλεντίνου
  6. Τραυλός Παναγής του Σπυρίδωνος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΑΚΛΑΤΩΝ

  1. Βαλεντή Ευαγγελία του Σπυρίδωνος
  2. Κοσμάτος Χριστόφορος του Αγγέλου
  1. Μαρινάκης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
  2. Πανταζάτου Αικατερίνη του Γερασίμου
  3. Πετεινάτος Παρασκευάς του Θεοδώρου
  4. Τζανετάτου Ελένη του Επαμεινώνδα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

  1. Αγγελάτου Αγγελική του Νικολάου
  2. Γιαννάκης Ευάγγελος του Ιωάννη
  3. Μανέντης Διονύσιος του Σταύρου
  4. Μηλιαρέσης Χρήστος του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΕΥΦΗΜΙΑΣ

  1. Βρεττός Παναγιώτης του Γερασίμου
  2. Ζαφειράτος Παναγής του Ηλία
  3. Παπαδάτου Αικατερίνη του Δημητρίου
  4. Σπυράτου Βαγιωνίτη Αργυρή του Σταύρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΘΕΚΛΗΣ

  1. Ραλλάτος Δημήτριος του Γρηγορίου
  2. Ρουχωτά Καλομοίρα του Γερασίμου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  1. Παπαδημάτος Γεράσιμος του Φωκά
  2. Τουμαζάτος Γαβριήλ του Ελευθερίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΚΩΝΟΣ

  1. Αυγουστινιάτος Παναγής του Γερασίμου
  2. Κουλουμπής Παναγής του Αγγέλου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΘΕΡΟΣ

  1. Γιακουμάτος Γεώργιος του Σπυρίδωνος
  2. Ζερβού Αγγελική του Ευαγγελινού

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΠΑΤΩΝ ΕΡΙΣΟΥ

  1. Βανδώρος Γεράσιμος του Λάμπρου
  2. Κατωπόδη Αθανασία του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΙΝΙΩΝ

  1. Βουτσινά Βιολέτα του Ηλία
  2. Μπάλλας Βασίλειος του Παναγή

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΟΥ

  1. Κοκκόλη Κωνσταντίνα του Χαραλάμπους
  2. Κοψίνης Γεράσιμος του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΕΡΙΑΝΟΥ

  1. Αποστολάτου Αντιγόνη του Γερασίμου
  2. Μπάλλας Σπυρίδων του Στεφάνου
  3. Τσιλιμιδός Νικόλαος του Παναγή
  4. Χιόνης Παναγιώτης του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΕΟΣ

  1. Βατικιώτη Ελευθερία του Αναστασίου
  2. Διακάτος Νεκτάριος του Χρήστου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΙΑΔΩΝ

  1. Καππάτου Σπυριδούλα του Γεωργίου
  2. Φερεντίνου Αλεξία του Σταύρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΑΧΑΤΩΝ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ

  1. Αλεξανδράτου Ελπίδα του Αλεξάνδρου
  2. Μιχαλάτου Αγγελική του Γεωργίου
  3. Μιχαλάτος Γεράσιμος του Βασιλείου
  4. Χαραλαμπάτος Απόστολος του Γερασίμου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΙΖΑΤΩΝ

  1. Κόκκαλης Ηλίας του Δημητρίου
  2. Λυμπεράτος Στυλιανός του Κωνσταντίνου
  3. Μιχαλάτος Παναγής του Ιωάννη
  4. Φαραντούρη Άννα – Μαρία του Χαραλάμπους

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΑΤΩΝ

  1. Αλιβιζάτος Σπυροφώτιος του Γεωργίου
  2. Ζαφειράτος Βασίλειος του Υψηλάντη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΥΓΑΤΩΝ

  1. Γασπαρινάτος Παναγής του Αναργύρου
  2. Λουρεντζάτος Γεώργιος του Αθανασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΒΑΡΑΤΩΝ

  1. Κεραμμύδα Μαρία του Γεωργίου
  2. Κλαουδάτος Δημήτριος του Σπυρίδωνος
  3. Λεκατσά Σταματία (Ματίνα) του Ευαγγέλου
  4. Μουρελάτου Γεωργία του Παναγή

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ

  1. Αμπατζόγλου Άγγελος του Ευαγγέλου
  2. Καλαφάτη Ασημίνα του Φωτίου
  3. Τζωρτζάτου Κωνσταντίνα του Ανδρέα
  4. Φωής Νικόλαος του Φωτίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΟΛΩΝ

  1. Απέργης Γεώργιος του Ιωάννη
  2. Αυγουστινιάτος Γρηγόριος του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΗΝΑΙΑΣ

  1. Καλογηράτου Βασιλική του Παναγιώτη
  2. Μαρτσέλου Γεωργία του Γερασίμου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΙΝΑΡΑΤΩΝ

  1. Κούτσης Θεόδωρος του Χαραλάμπους
  2. Μαρούλης Γεράσιμος του Λάμπρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΒΑΔΟΥ

  1. Αθανασάτος Βασίλειος του Ευαγγέλου Γερασίμου
  2. Μπαλή Βασιλική του Γεωργίου
  3. Σταματελάτου Ειρήνη του Νικολάου
  4. Στεφανάτος Γεράσιμος Νικόλαος του Ευαγγέλου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΒΟΜΥΛΟΥ

  1. Αντωνάτος Διονύσιος του Αλεξάνδρου
  2. Αντωνάτου Περιστέρα του Γερασίμου
  3. Καβαλλιεράτου Μαγδαλινή του Διονυσίου
  4. Στεφανάτος Γεώργιος του Κυρηναίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ

  1. Διακάτος Χαράλαμπος του Χρήστου
  2. Κάκιας Ιωάννης του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩΓΗΣ

  1. Ιωαννάτος Γεράσιμος (Μέμος) του Νικολάου
  2. Λαδά Ειρήνη του Παναγή
  3. Μαρούλης Γεράσιμος του Μιλτιάδη
  4. Νεοχωρίτου Μαρία του Αγγέλου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ

  1. Γελάρδος Λεωνίδας του Νικολάου
  2. Καμπίτσης Στυλιανός του Δημητρίου
  3. Μάσσα Αικατερίνη του Σπυρίδωνος Ανδρέα
  4. Στραβοσνίχη Νίκη του Λουκά

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΘΡΕΑ

  1. Βρυώνη Ακριβή του Σωτηρίου
  2. Σκλαβούνος Ευάγγελος του Παναγή

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΙΤΑΤΩΝ

  1. Τσιμάς Παναγής του Φιλίππου
  2. Φερεντίνος Γεράσιμος του Αγγέλου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΤΟΓΕΝΑΔΑΣ

  1. Ζαγαρέλου Κωνσταντίνα του Κωνσταντίνου
  2. Κοντογιαννάτος Βασίλειος του Γερασίμου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΒΑΛΑΤΩΝ

  1. Δελλαπόρτας Νικόλαος του Γεωργίου
  2. Χαρδούβελης Χρήστος του Γκίκα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΡΟΥΚΛΑΤΩΝ

  1. Βαγγελάτος Λάμπρος του Ιωάννη
  2. Παπαδάτος Σταύρος – Διονύσιος του Κυριάκου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΗΘΡΑΣ

  1. Βινιέρης Παναγής του Χαραλάμπους
  2. Γεωργάτου Αναστασία του Γρηγορίου
  3. Κωνσταντάτος Ιωάννης του Γεωργίου
  4. Σκλάβος Γεώργιος του Σπυρίδωνος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΡΔΑΤΩΝ

  1. Γαλιατσάτος Κωνσταντίνος του Χαραλάμπους
  2. Κοσμάς Χρήστος του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΥΩΤΙΚΩΝ

  1. Βασιλόπουλος Αλέξιος του Μηνά
  2. Βασιλοπούλου Θεόνη του Γερασίμου
  3. Μπερδεμπές Νικόλαος του Γερασίμου
  4. Φάντη Δήμητρα του Αριστειδαγγέλου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

  1. Δούμας Σπυρίδων του Μιχαήλ
  2. Κωνσταντάτος Γεράσιμος του Διονυσίου
  3. Παντελειός Διονύσιος του Δημητρίου
  4. Παπαδάτου Αναστασία του Αγαθάγγελου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΑΤΩΝ

  1. Νικάτος Νικόλαος του Ανδρέα
  2. Φωκά Ιωάννα του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΒΟΥΝΙΩΝ

  1. Αρβανιτάκης Γερασιμάγγελος του Κωνσταντίνου
  2. Νικολετάτου Χάϊδω του Διονυσίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΞΑΤΩΝ

  1. Καπετανάκη Ρωξάνη του Παναγιώτη
  2. Μακρής Καπατσώρης Παναγής του Χαραλάμπους
  3. Μοσχόπουλος Ευάγγελος του Γερασίμου
  4. Ποταμιάνος Διονύσιος του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΟΠΟΛΑΤΩΝ

  1. Ευαγγελάτος Βασίλειος του Γερασίμου
  2. Ευαγγελάτος Γεώργιος του Γερασίμου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΣΑΤΩΝ

  1. Γεωργόπουλος Γεώργιος του Παναγή
  2. Καλλιβωκάς Θεόδωρος του Διονυσίου
  3. Καρλής Κωνσταντίνος του Γερασίμου
  4. Μινέτου Μαρίνα του Παναγή

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

  1. Δομένικος Παναγής του Βασιλείου
  2. Δομενίκου Ροσάριο του Παναγή

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΥΦΙΟΥ

  1. Βουτσινά Κυριακή του Σταύρου
  2. Ματιάτου Αργυρή του Ευαγγέλου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ

  1. Δημητράτος Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος
  2. Παπαγιαννόπουλος Σπυρίδων του Γρηγορίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΜΑΛΩΝ

  1. Αποστολάτος Ηλίας του Ζαΐμη
  2. Βαλλιανάτος Γεώργιος του Γερασίμου
  3. Κακαρούμπας Άγγελος του Αριστείδη
  4. Νεοφύτου Αμαλία του Σταύρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΣΤΡΑΣ

  1. Παντούλης Νικόλαος του Δημητρίου
  2. Φουρνιώτης Γεράσιμος του Βύρωνος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΙΚΑΤΩΝ

  1. Αντύπα Μαριάνθη του Διονυσίου
  2. Αντύπας Παναγής του Σπυρίδωνος

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΤΑΤΩΝ

  1. Κόμητας Δημήτριος του Γερασίμου
  2. Μωραΐτη Μαρία του Νικολάου
  3. Ντούνης Ευάγγελος του Σπυρίδωνος
  4. Παπαδάτος Ανδρέας του Διονυσίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΣΑΔΑΣ

  1. Δόριζας Παναγής του Κωνσταντίνου
  2. Μπελίτσης Παναγής του Νικολάου
  3. Μώρου  Δόριζα Διονυσία του Σταματίου
  4. Χαρτουλιάρη Ευτυχία του Θεόφραστου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΓΙΑΣ

  1. Χαλικιά Αμαλία του Κωνσταντίνου
  2. Χαλικιάς Σπυρίδων του Παναγή

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥΛΑΤΩΝ

  1. Βινιεράτος Άγγελος του Αντωνίου
  2. Φιλιππάτου Ευρώπη του Σταύρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΙΟΥ

  1. Κακαρούμπας Θεοχάρης του Νικολάου
  2. Λυμπεράτος Κυριάκος του Σπυρίδωνος
  3. Σταματελάτου Βασιλική του Διονυσίου
  4. Φιλιππάτος Διονύσιος του Κωνσταντίνου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΦΙΟΥ

  1. Γαβριελάτος Νικόλαος του Ανδρέα
  2. Ζάχου Βασιλική του Λάμπρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΒΟΡΩΝΑΤΩΝ

  1. Αυγουστάτου  Εθνεγερσία του Αγγελοανδρέα
  2. Πολυκαλάς Σταύρος του Διονυσίου
  3. Σβορώνος Παναγής του Νικολάου
  4. Φραγκιάς Θεόφραστος Γεράσιμος του Σωτηρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΙΝΕΩΣ

  1. Μονοκρούσος Αντώνιος του Γερασίμου
  2. Ρεπούσης Χρήστος του Βασιλείου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΛΛΑΡΩΝ

  1. Αδειλίνη Λάμπρω του Γερασίμου
  2. Αραβαντινού Κουτσουβή Άννα του Αθανασίου
  3. Μένεγος Σταύρος του Χαραλάμπους
  4. Συνοδινός – Βαλλιάνος Δημήτριος του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΡΤΙΩΝ

  1. Λυκιαρδοπούλου Ευγενία (Έλλη) του Ανδρέα
  2. Μαφρέδας Μιχαήλ  του Αθανασίου
  3. Μεσσολωράς Κωνσταντίνος του Ζήσιμου
  4. Φραγκόπουλος Σπυρίδων του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥΛΙΑΤΩΝ

  1. Ανδρεάδης Παναγιώτης του Στυλιανού
  2. Γιαννόπουλος Νικόλαος του Ιωάννη
  3. Θωμάς Δημήτριος του Χριστοδούλου
  4. Χρυσάφης Παναγιώτης του Ελευθερίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΩΙΑΝΑΤΩΝ

  1. Δελακάς Γεράσιμος του Αντωνίου
  2. Θεοδωρακάτος Ανδρέας του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΒΑΤΑΤΩΝ

  1. Δρακονταειδής Μαρίνος του Αντωνίου
  2. Λυκούδη Αικατερίνη του Χαραλάμπους

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΣΩΝ

  1. Νικολοβιένης Βασίλειος του Κωνσταντίνου
  2. Χριστοφοράτος Παναγιώτης του Διονυσίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΣΚΑΡΔΟΥ

  1. Αντύπα Ελένη – Χριστίνα του Σπυρίδωνος
  2. Δενδρινός Πολυχρόνης του Γεωργίου
  3. Παπαλεξάτος Γρηγόριος του Ηροδότου
  4. Σουπιωνά Ροδαμάνθη του Γερασίμου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΒΔΑΤΩΝ

  1. Μουρελάτου Βασιλική – Μαρία του Νικολάου
  2. Μουρελάτος Γεώργιος του Κωνσταντίνου – Γρηγορίου
  3. Μουρελάτος Μάριος του Σταύρου Γερασίμου
  4. Τάντου Έρρικα του Βασιλείου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΒΡΙΑΤΩΝ

  1. Μοσχόπουλος Παναγής του Νικολάου
  2. Μουρελάτου Μαρία του Γερασίμου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΛΙΩΤΑΤΩΝ

  1. Βασιλιάς Δημήτριος του Κανάρη
  2. Δευτεραίος Γεράσιμος του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΙΟΝΑΤΩΝ

  1. Κολαΐτης Διονύσιος του Βασιλείου
  2. Κουτροκόης Φώτιος του Χαραλάμπους